Księga gości – Ko-Respondencja

Napisz nowy wpis do księgi

 
 
 
 
Dziękujemy za wszystkie komentarze.
12 wpisów.
Karolina Jóźwik Karolina Jóźwik napisał/a 21 maja 2017 o 19:05
Cudownie przygotowane warsztaty. Mnóstwo pomysłów i inspiracji. Wielkie dzięki za super spędzony czas na kolejnych już warsztatach.
Maja Baczyńska Maja Baczyńska napisał/a 3 grudnia 2016 o 18:50
"Ko-respondencja. Na styku sztuk" - wspaniała inicjatywa, cudowne tematy, okazja do szerokiej wymiany refleksji. Dziękuję za możliwość udziału i serdecznie gratuluję! Jedna z najlepiej zorganizowanych konferencji, na jakich dotychczas byłam, jestem pod wrażeniem!
Ewa Fedyczkowska Ewa Fedyczkowska napisał/a 21 listopada 2015 o 13:51
Drodzy Państwo! Chciałam serdecznie podziękować za wspaniale przygotowaną Konferencję, zarówno pod względem organizacyjnym, jak i merytorycznym. Towarzyszyła jej niepowtarzalna atmosfera oraz gościnność. Udział w niej był dla mnie zaszczytem! Serdecznie pozdrawiam.
Robert Jędrzejewski Robert Jędrzejewski napisał/a 18 listopada 2015 o 10:24
Gratuluję inicjatywy, realizacji i trzymam kciuki za przyszłość! I dodaję cytat z Ferruccio Busoniego: “Muzyka nie jest Posłanką niebios, jak mniema poeta. Posłańcami niebios są właśnie Ci wybrani, którzy obarczeni są szczytnym zadaniem doprowadzania do nas przez bezmierne przestrzenie pojedynczych promieni praświatła. Niech żyją tacy prorokowie!”
Karolina Mytkowska Karolina Mytkowska napisał/a 17 listopada 2015 o 22:47
Gratuluję pomysłu konferencji i dziękuję za niezwykle inspirujące spotkanie! Pozdrawiam serdecznie!
Maja Baczyńska Maja Baczyńska napisał/a 17 listopada 2015 o 22:40
Wspaniała inicjatywa, wspaniali prelegenci, morze inspiracji. Bardzo dziękuję za możliwość udziału i pozostaję w kontakcie! Pozdrawiam serdecznie
Joanna Apanowicz Joanna Apanowicz napisał/a 16 listopada 2015 o 13:04
Bardzo dziękuję organizatorom za koncepcję i realizację konferencji Ko-respondencja. Stworzona została wspaniała, życzliwa platforma do wymiany wiedzy, poglądów i kontaktów między osobami pracującymi na co dzień w rożnych dyscyplinach artystycznych i naukowych. Mam nadzieję, że idea i formuła tych spotkań będzie kontynuowana i nawet rozszerzana w następnych latach. Trzymam za to kciuki z całej siły. Teraz zabieram się do pracy z wieloma nowymi pomysłami do zrealizowania, które pojawiły się dzięki temu spotkaniu.
 Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam
Maria Piątek Maria Piątek napisał/a 16 listopada 2015 o 09:27
Bardzo owocna konferencja. Świetnie zaproponowany obszar humanistycznych badań naukowych sprzyjający wymianie doświadczeń między naukowcami z różnych dziedzin artystycznych. Bardzo brakuje takich propozycji w ofercie konferencyjnej. Dlatego mam nadzieję, że Ko-respondencje przerodzą się w cykliczne spotkania, gdzie tak ciekawie nawiązana współpraca będzie mogła mieć swoją kontynuację. Myślę, że białostocka konferencja może być doskonałą wizytówką miasta, które nie odwraca się od wspierania rozwoju polskiej humanistyki. Jeszcze raz gratuluję i czekam na następne spotkania - dr Maria Piątek
Sylwia Żółkiewska Sylwia Żółkiewska napisał/a 15 listopada 2015 o 22:16
Dziękuję za inspirujące spotkanie na styku sztuk, ciekawe wykłady, rozmowy i wymianę doświadczeń. Z niecierpliwością czekam na kolejną edycję konferencji!
Alicja Gronau-Osińska Alicja Gronau-Osińska napisał/a 15 listopada 2015 o 21:24
Bardzo interesujące spotkanie ludzi - przedstawicieli różnych dyscyplin. Wynikły z niego ciekawe problemy, które warto byłoby poruszyć na następnych konferencjach z tego cyklu. Może włączenie warsztatów byłoby dobrym pomysłem. A po nich dyskusja uczestników, opatrująca komentarzem przestawione działania. Temat spotkania sztuk jest na tyle ciekawy i pojemny, że kontynuacja wydaje się wręcz konieczna!
Tamara Tamara napisał/a 15 listopada 2015 o 18:04
Bardzo dobra organizacja, życzliwa atmosfera i interesujące referaty, innymi słowy to, co najważniejsze, aby wspominać ten czas jako twórczy, mobilizujący umysł i jednocześnie relaksujący. Dziękuję raz jeszcze.
Joanna Cieslik-Klauza Joanna Cieslik-Klauza napisał/a 14 listopada 2015 o 16:14
Bardzo dziękuję wszystkim uczestnikom za udział w konferencji.