Wychowanie przez Sztukę XXIII

WARSZTATY ROZPOCZYNAMY PUNKTUALNIE O GODZINIE 10.00

Centrum Wystawienniczo-Konferencyjne Archidiecezji Białostockiej ul. Kościelna 1a

Lista osób zaproszonych na XXIII warsztaty Wychowanie Przez Sztukę

w dniach 18-19 listopada 2017 

projekt współfinansowany z budżetu Miasta Białegostoku

Osoby z poniższej listy proszone są o dokonanie opłaty wysokości 110 PLN na konto Fundacji Wychowanie Przez Sztukę do dnia 13 listopada 2017:

77 1240 5211 1111 0010 6442 5701 (proszę w opisie umieścić: imię i nazwisko uczestnika)

Osoby, które chcą zrezygnować z udziału prosimy o jak najszybsze przekazanie informacji na adres wps@chopin.man.bialystok.pl

LISTA PODSTAWOWA

  1. Adamowicz-Cwalina Emilia
  2. Adamska Agnieszka
  3. Aleksiejuk Aneta
  4. Araszewicz Beata
  5. Baran Aneta
  6. Bayer Anna
  7. Bezdziel Mirosława
  8. Białous Edyta
  9. Bielawiec Bartłomiej
  10. Bielawska Joanna
  11. Bobryk Justyna
  12. Bogucka Magdalena
  13. Borowicka Barbara
  14. Borowik Elżbieta
  15. Brulińska Joanna
  16. Brulińska Alicja
  17. Brzozowska Sylwia Justyna
  18. Bujnowska Małgorzata
  19. Bukanowska Emilia
  20. Charkiewicz Wioletta
  21. Czerech Joanna
  22. Danowska Hanna
  23. Dąbrowska Agnieszka
  24. Dąbrowa Ewelina
  25. Dąbrowska Iwona
  26. Dąbrowska Monika
  27. Dąbrowska Urszula
  28. Dąbrowska-Panczew Katarzyna
  29. Dembowska Agnieszka
  30. Dhindsa Agnieszka
  31. Dowejko Anna
  32. Dworakowska Małgorzata
  33. Fajkowska Katarzyna
  34. Fałdowska Aleksandra
  35. Fiedorczuk Katarzyna
  36. Gaweł Urszula
  37. Gil-Rynkiewicz Agnieszka
  38. Głódź Alicja
  39. Grudzińska Róża
  40. Hajduczenia Alina
  41. Halicka Edyta
  42. Hawryłko Kornelia
  43. Himik Agnieszka
  44. Iwaniuk Anna
  45. Jabłońska Elżbieta
  46. Jackowska Beata
  47. Jakim Dominika
  48. Janucik Anna
  49. Jaworowska Urszula
  50. Jurczuk Iwona
  51. Kimborowicz-Bach Joanna
  52. Kłoskowska Monika
  53. Kmiecik Iwona
  54. Kobrzeniecka Aneta
  55. Kołodzin Magdalena
  56. Kornacka Ewa
  57. Kowalewska Agnieszka
  58. Kozaczuk Katarzyna
  59. Kozak Agnieszka
  60. Kozioł Agnieszka
  61. Kruszewska Joanna
  62. Krysiuk Urszula
  63. Krzywicka Anna
  64. Kuczyńska Bożena
  65. Kulesza Joanna
  66. Kulesza Justyna
  67. Kurgan Ewelina
  68. Kurpios Sawicka
  69. Kuźmicka Joanna
  70. Lenczewska Sylwia
  71. Leoniuk Dominika
  72. Litwiniec-Burnecka Kinga
  73. Łapińska Aleksandra
  74. Łażewska Danuta
  75. Łotko Marzena
  76. Łupińska Joanna
  77. Machalska Justyna
  78. Mackiewicz Paulina
  79. Makarczuk Magdalena
  80. Malesińska Dorota
  81. Maliszewska Ewelina
  82. Małyszko Elżbieta
  83. Matejczyk Joanna
  84. Matela Ewa
  85. Matysik Urszula
  86. Micewicz Marta
  87. Mitkiewicz Anna
  88. Mosiej Natalia
  89. Mościcka – Kulesza Dorota
  90. Nicpoń Olga
  91. Nieścior Małgorzata
  92. Niewiarowska Renata
  93. Olech Alicja
  94. Olechno Agnieszka
  95. Olszańska Anna
  96. Omelianiuk Elżbieta
  97. Opolska Marta
  98. Opolski Jarosław
  99. Organek Izabela
  100. Ostrowska Agnieszka
  101. Paniczko-Dominiuk Ewelina
  102. Petelska Beata
  103. Pęza Izabela
  104. Popławska Sylwia
  105. Poskrobko Joanna
  106. Puchalska Monika
  107. Pućkowska Agnieszka
  108. Pyłko Dorota
  109. Pyłko Karolina
  110. Pyrko Sylwia Małgorzata
  111. Rabiczko Katarzyna
  112. Radziwon Agnieszka
  113. Rogińska Anna
  114. Rojkowska Urszula
  115. Rutkowska Justyna
  116. Sajewicz Dorota
  117. Samojło Katarzyna
  118. Sapieszko Anna
  119. Sawicka Agnieszka
  120. Sawicka Katarzyna
  121. Siemianowicz Anna
  122. Siemieniako Justyna
  123. Skarżyńska Agnieszka
  124. Skutnik Ewa
  125. Sobolewska Agnieszka
  126. Sochor Ewa
  127. Staniewicz-Galewska Magdalena
  128. Stepaniuk Katarzyna
  129. Strapczuk Urszula
  130. Stupak Edyta
  131. Szomko Aniela
  132. Szorc-Frankowska Beata
  133. Śliwowska Anetta Agnieszka
  134. Świstun Marta
  135. Talarek Anna
  136. Tofiluk Barbara
  137. Truskowska-Łapińska Magdalena
  138. Wasilewska Sylwia
  139. Wejda Magdalena
  140. Wesołowska Anna
  141. Wesołowska Eliza Ewa
  142. Wesołowska Justyna
  143. Wiosna Joanna
  144. Wojciechowska Marzena
  145. Wolfard-Bylińska Urszula
  146. Woronowicz Kinga
  147. Woszczenko Anna
  148. Wysocka Monika
  149. Zalewska Justyna
  150. Zawiślak Anna
  151. Zdrojkowska Joanna
  152. Żak Marta
  153. Żmujdzin Małgorzata
  154. Żukowska Marta

 

 

Formularz Rekrutacyjny do XXIII Edycji Warsztatów

Zapraszamy na kolejną edycję seminariów i warsztatów Wychowanie Przez Sztukę, która odbędzie się w dniach 18-19 listopada 2017 w Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym przy ulicy Kościelnej w Białymstoku w godz. 10-17. W seminariach weźmie udział grupa 120 nauczycieli wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej z miasta Białegostoku i regionu. W programie najbliższych warsztatów między innymi nowe projekty muzyczne, zajęcia teatralne, zabawy z piosenką, nowe metody kształcenia poprzez sztukę, zabawy taneczne z rekwizytami, tańce i warsztaty plastyczne. Jak zwykle zapraszamy do udziału w ciekawych spotkaniach i konkursach. W najbliższej edycji warsztaty i prezentacje poprowadzą między innymi Mateusz Smaczny, Aleksandra Kozyra-Wiśniewska, Agnieszka Sienkiewicz, Elżbieta Bruns i inni.Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który umieszczony zostanie w dniu 6 listopada 2017 (punktualnie o godz. 18.00) na stronie Fundacji WPS a także na stronie UMFC.Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Lista do udziału w warsztatach dostępna będzie od 10 listopada 2017 r. na stronach www.wps.edu.pl oraz www.chopin.man.bialystok.plPo zakwalifikowaniu się na warsztaty należy wpłacić 110 PLN na konto Fundacji Wychowanie Przez Sztukę: 77 1240 5211 1111 0010 6442 5701Każdy uczestnik seminarium otrzyma komplet materiałów dydaktycznych 

Zadanie dofinansowane ze środków z budżetu Miasta Białegostoku