Księga gości


 Imię *
 Email
 WWW
 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz wpis do księgi gości.
5 + 9=

(144)
(54) Sylwia
Wed, 23 November 2016 09:37:18

Cieszę się ogromnie, że mogłam już drugi raz wziąć udział w warsztatach Wychowanie Przez Sztukę. Wykłady były niezwykle interesujące i inspirujące do własnych poszukiwań na różnych polach. Najbardziej cenne była dla mnie możliwość aktywnego uczestnictwa w warsztatach o różnorodnej tematyce. Dzięki temu każdy nauczyciel biorący udział mógł znaleźć coś dla siebie. Ja - pracuję jako nauczyciel przedmiotów ogólnomuzycznych w szkole muzycznej oraz rytmiki w przedszkolu, dlatego dla mojej codziennej pracy najbardziej przydatne były zajęcia prowadzone przez panie Agnieszkę Sienkiewicz oraz Elżbietę Bruns. Obie panie przygotowały szereg ćwiczeń i zabaw, które oprócz wartości "edukacyjnej", z pewnością spotkają się z wielką sympatią dzieci. Zabawę "Dołącz do nas" p. Agnieszki oraz "Oj smutno" już wypróbowałam w przedszkolu i tak właśnie się stało :) Strona organizacyjna Wychowania Przez Sztukę - bez zarzutu. Organizatorzy oraz cały sztab wolontariuszy był do dyspozycji uczestników non stop. Jeszcze raz bardzo dziękuję za możliwość wzięcia udziału w warsztatach i serdecznie polecam wszystkim nauczycielom kolejne edycje. To najlepiej zainwestowana stówa od dłuższego czasu. Pozdrawiam!

(53) Elżbieta
Mon, 21 November 2016 22:00:06

Dziękuję, za możliwość udziału w tak świetnym , inspirującym wydarzeniu. Doskonali prowadzący, świetne warsztaty, wspaniała atmosfera i
organizacja. A teraz radość dzieci z nowych zabaw i doświadczeń. Czekam na kolejną edycję.

(52) Bogusia
Mon, 21 November 2016 20:35:31
email

Dobry wieczór :)
Cieszę się, że udało mi się pierwszy raz uczestniczyć w takim spotkaniu. Zapowiedź była ciekawa a rzeczywistość okazała się jeszcze lepsza. Wspaniałe warsztaty bogate w wiedzę. Dzięki temu spotkaniu pobudziłam swoją wyobraźnię i na nowo zrozumiałam, że niewiele (w sensie wykorzystanych materiałów) znaczy tak wiele :) Wspaniałe spotkanie z niesamowitymi ludźmi. Dziękuje
Pozdrawiam
Bogusia G.

(51) Agnieszka
Mon, 21 November 2016 19:46:59

Dziękuję za kolejne Wychowanie przez sztukę. Szczególnie zapamiętałam zajęcia z teatru cieni, dużo świeżości i inspiracji. Fajnie byłoby poeksperymentować w przyszłości z muzyką. Czekam na następne spotkanie.

(50) Aleksnadra
Mon, 21 November 2016 18:45:05

Wychowanie przez sztukę jak zwykle wspaniałe,warsztaty i wykłady na najwyższym poziomie, kompetentni i przemili prowadzący i oczywiście orgtanizatorzy przemili i zawsze pomocnii oby więcej takich spotkań

(49) Jadwiga
Mon, 21 November 2016 17:52:59
email

Po raz drugi miałam przyjemność uczestniczyć w spotkaniu "Wychowanie przez sztukę" i na pewno zapiszę się na kolejne. Organizacja wspaniała, wszyscy życzliwi i pomocni. Prowadzący warsztaty jak zwykle perfekcyjni; nowe pomysły, propozycje, wykorzystanie czasu do minuty. Urzekły mnie zwłaszcza eksperymenty i doświadczenia. Następnego dnia już wykorzystałam kilka, by zaciekawić uczniów. Gratuluję Organizatorom i czekam na następne. Mam nadzieję, że przyjmiecie też Państwo nauczycieli spoza Białegostoku.

(48) Bożena
Mon, 21 November 2016 07:14:19

Jestem bardzo zadowolona, że mogłam uczestniczyć w seminarium "Wychowanie przez sztukę". Wykłady, które dotyczyły problematyki dzieci w różnym wieku, prowadzone w sposób ciekawy, poparte wieloletnimi doświadczeniami dostarczyły mi nowej wiedzy oraz uświadomiły mi, że należy poszukiwać wciąż nowych rozwiązań w codziennej pracy dydaktyczno - wychowawczej. Zajęcia warsztatowe dostarczyły mi wielu pomysłów, które z pewnością wykorzystam w pracy z zarówno z dziećmi zdrowymi, jak też i niepełnosprawnymi, np. z niedosłuchem, porażeniem, niepełnosprawnościami sprzężonymi. Cieszę się, że już od wielu lat organizowane są takie spotkania "ze sztuką". W rozmowach kuluarowych dowiedziałam się, że są nauczyciele, którzy biorą w nich udział kilkakrotnie. Ja z pewnością też chętnie wezmę w nich udział podczas następnej edycji, jeśli zostanie zorganizowana. Kontakt bezpośredni z "ludźmi- pasjonatami" zaraża optymizmem, wiarą we własne działania, które niezbędne jest w pracy z dziećmi. Strona organizacyjna dwudniowego seminarium była świetnie przemyślana. Każdy uczestnik mógł doświadczyć wszystkich oferowanych form seminaryjnych. Małe grupy pozwoliły na udział, nie tylko w roli słuchacza-obserwatora , ale przede wszystkim aktywnego odbiorcy, co umożliwiło lepsze zapamiętanie.Otrzymane materiały są przemyślane i bardzo przydatne do pracy. Serdecznie dziękuję organizatorom i pozdrawiam. Do zobaczenia! Bożena Kuczyńska,( 30 lat pracy w zawodzie nauczyciela)

(47) Dorota
Sun, 20 November 2016 22:14:03

Świetna edycja. Warsztaty "Teatr cieni" bardzo inspirujące a sam prowadzący rewelacja. Wykład o wartościach kończący seminarium wart powtórzenia tak wiele rzeczy z braku czasu zostało niedopowiedzianych /w moim odczuciu duży niedosyt/. Poziom jak zawsze wysoki i to pod każdym względem. za co Ogromne Podziękowania Wszystkim.
....ach ale to już na marginesie...fajnie że się pojawiły jabłuszka jako alternatywa do ciasteczek

(46) dffd
Tue, 27 September 2016 14:10:48

Swietna strona.

(45) magda
Mon, 30 May 2016 20:17:15

Rewelacyjne spotkanie, które pozwoliło otworzyć się na nowe sposoby i metody pracy z dziećmi. Tylko 2 dni a tyle inspiracji, nowinek i pomysłów do wykorzystania w pracy. Dziękuję, że mogłam uczestniczyć w na prawdę na wysokim poziomie prelekcjach i warsztatach.