Księga gości


 Imię *
 Email
 WWW
 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz wpis do księgi gości.
3 + 5=

(76)
1 2 3 4 5 6 7 8
(16) Ewa
Mon, 30 November 2015 18:32:07

Jestem zmęczona ale szczęśliwa. Jak zwykle mnóstwo inspiracji do pracy. Wspaniałe zajęcia Agnieszki Sienkiewicz, Elżbiety Bruns. Świetna prezentacja Pani prowadzącej z Lublina - od dawna szukałam takich rozwiązań. Natchnienie do prowadzenia zajęć w rytmie samby - Bartosza Statkiewicza. Żałuję tylko, że nie było projektów Ewy Modranki, które bardzo sobie cenię. Ale i tak bardzo dziękuję za zajęcia i materiały

(15) Ewa Cholewska
Mon, 30 November 2015 16:07:05

Wspaniały weekend, dzięki któremu zdobyłam nowe pomysły do wykorzystania w pracy z dziećmi. Dziękuję za możliwość poznania tylu ciekawych i pełnych pasji ludzi .Czekam z niecierpliwością na kolejną edycję warsztatów!

(14) Ewa S
Mon, 30 November 2015 16:04:19

dziękuję serdecznie za ogrom wiedzy, którą wykorzystam w pracy z dziećmi. Atmosfera spotkania i organizacja przedsięwzięcia na najwyższym poziomie.

(13) Agnieszka
Mon, 30 November 2015 15:13:39

Organizacja na najwyższym poziomie,przeogromne zaangażowanie , przecudowni prowadzący z wielką pasją i wiedzą, przemiła ciepła atmosfera, wszystko doskonałe.

(12) Ula
Mon, 30 November 2015 08:38:59

Bardzo inspirujące warsztaty, dużo pomysłów do wykorzystania, przemiła atmosfera -czekam na następne .

(11) Toska
Sun, 29 November 2015 21:20:59

To najlepsze warsztaty w jakich uczestniczę już 9 lat! Wciąż mi mało i wciąż czekam na więcej. Dziękuję bardzo serdecznie organizatorom, wspaniałym prowadzącym- to fajnie mieć ciągle "powera" do pracy, którym zaraża się innych..... Już od jutra znowu bawię się z dziećmi sztuką, która tak ubogaca i uwrażliwia w tym zabieganym i cyfrowym świecie. Szczególnie dziękuję p. Eli, Agnieszce, Aleksandrze, Bernardzie i bardzo serdecznie p.Wolskiej- to, co przeżyłam na tej scenie z panią - coś wielkiego, coś we mnie też się "poruszyło". Czekam na kolejne najlepsze warsztaty w Białymstoku na WPS. I na płyty z poprzednich edycji- koniecznie z opisem.
Pozdrawiam:)

(10) Kasia
Sun, 29 November 2015 21:01:00

Moje drugie i mam nadzieję że nie ostatnie warsztaty. Pokłony i wyrazy wdzięczności dla Pani Agnieszki Sienkiewicz ( uwielbiam ), Elżbiety Brauns ( też uwielbiam), Bernardy Bielenia ( również uwielbiam) oraz Aleksandry Kozyra-Wiśniewskiej ( 3x uwielbiam) - za zarażanie chęciami, pomysłami, inspiracjami. Bez Was WPS nie byłoby takie samo. Wspaniali goście, atmosfera, zaangażowanie.

Wskazówki na przyszłość: 1. więcej zaangażowania studentów do spraw technicznych ( niepotrerzbne zamieszanie przy wydawaniu zaświadczeń - moża to przenieść na czas przerwy między zajeciami, bo na koniec każdy śpieszy się do domu i nie w smak stanie w długiej kolejce.....) 2. Darujmy sobie wykłady teoretyczne - teorię mamy w książkach. Przy całym szacunku do Pani Twarowskiej - wykład inauguracyjny nie porwał publiki.

a cała reszta na WIELKI, OGROMNY PLUS. Uwielbiam WPS a organizatorom biję pokłony za zaangażowanie. :)

(9) Ewa
Sun, 29 November 2015 20:56:23

Dziękuję za wspaniały projekt "Wychowanie przez sztukę". Jestem zachwycona organizacją tego spotkanie. Wielki szacunek należy się Pani Joannie.Każde spotkanie wzbogaciło mój warsztat pracy. Szczególnie jednak zachwyciły mnie zajęcia pani Agnieszki Sienkiewicz, pani Elżbiety Bruns , pani Aleksandry Kozyra Już jutro wykorzystam nowe zdobyte doświadczenia. Każda edycja " Wychowania przez sztukę" jest bogactwem nowych metod pracy, kopalnią pomysłów- tanecznych, plastycznych, wokalnych.Organizatorzy zapewniają ogromną różnorodność zajęć. Zasadą stałą jest aktywność, pokazanie alternatywnych sposobów pracy z dziećmi poprzez kontakt ze sztuką. Dziękuję i mam nadzieję, że uda mi się zalogować na kolejne spotkania.

(8) Karolina
Sun, 29 November 2015 19:49:34

Bardzo dziękuję za wspaniały weekend, który spędziłam z wami. Mnóstwo pomysłów do wykorzystania w pracy z dziećmi i nie tylko! Dziękuję za spotkanie ciekawych i pełnych pasji ludzi.Czekam z niecierpliwością na kolejną edycję.

(7) Justyna
Sun, 29 November 2015 18:52:52

Dziękuję za inspirujące warsztaty, praktyczne propozycje, wymianę doświadczeń i energii :-)
Z niecierpliwością czekam na kolejną edycję warsztatów !!!
` tak jak każdy kogo tu spotkałam. Świetna inicjatywa warta dalszego kontynuowania :-)