Księga gości


 Imię *
 Email
 WWW
 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz wpis do księgi gości.
9 + 4=

(121)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
(61) Agnieszka
Tue, 13 December 2016 20:56:10
email

Warsztaty jak zwykle przydatne, ciekawe, inspirujące a co najważniejsze, nie mam poczucia straconego czasu.

(60) Maria
Tue, 13 December 2016 17:20:34
email

Witam! uczestniczyłam w drugiej edycji warsztatów. Spełniły moje oczekiwania! Bardzo spodobały mi się zajęcia z doświadczeniami, teatr cieni oraz jak zawsze zajęcia z paniami Agnieszką Sienkiewicz i Elżbietą Bruns. Relaks i odprężenie znalazłam na zajęciach pani Reginy Wolskiej ( czekam na fragmenty nagrań z tego spotkania i muzykę). Najciekawszy wykład odbył się na zakończenie, niech żałują wszyscy, którzy nie dotrwali do końca...Dziękuję bardzo za mile spędzony czas, za wspaniałą organizację i świetną atmosferę- to wszystko zasługa Koordynatorów tego projektu!

(59) Eliza
Mon, 12 December 2016 17:45:39

Kolejny raz udział w warsztatach przyniósł mnóstwo pomysłów do wykorzystania od zaraz, tym bardziej, że przy użyciu naprawdę minimalnych środków. Jak zawsze warsztaty pani Agnieszki Sienkiewicz i pani Elżbiety Bruns były nie do zastąpienia (i przecenienia). Bardzo interesujące i inspirujące okazało się też spotkanie z panem Mateuszem Smacznym. A pani Aleksandra Kozyra - Wiśniewska zaskoczyła stałych bywalców, na plus, ciekawymi eksperymentami. Jest o czym myśleć i z czym pracować!

(58) Agnieszka
Mon, 12 December 2016 07:20:27

Serdecznie dziękuję za kolejne inspirujące warsztaty. Znów głowa pełna pomysłów, impuls do działania. Pełen profesjonalizm. Uznanie organizatorom i prowadzącym.

(57) Beata
Sun, 11 December 2016 19:05:14

Witam. Bardzo się cieszę, że mogłam wziąć w tej grudniowej edycji. Była bardzo inspirująca i ciekawa. Już w trakcie trwania warsztatów planowałam sobie zajęcia z dziećmi. Super doświadczenie, gorąco polecam i czekam na kolejną edycję. Pozdrawiam

(56) Dana
Sun, 27 November 2016 21:19:16

Ślicznie dziękuję za kolejną edycję "Wychowania przez sztukę". Kopalnia pomysłów do natychmiastowego wykorzystania w pracy z dziećmi. Głęboki ukłon organizatorce pani Joasi oraz wszystkim prowadzącym warsztaty i wykłady.

(55) Ewa
Wed, 23 November 2016 18:23:59

Bardzo dziękuję za XX edycję Wychowania przez sztukę.Profesjonalna organizacja. Wspaniałe zajęcia Pani Agnieszki Sienkiewicz i Pani Elżbiety Bruns.
Zainspirowana nowymi pomysłami wróciłam do pracy. Dziękuję


(54) Sylwia
Wed, 23 November 2016 09:37:18

Cieszę się ogromnie, że mogłam już drugi raz wziąć udział w warsztatach Wychowanie Przez Sztukę. Wykłady były niezwykle interesujące i inspirujące do własnych poszukiwań na różnych polach. Najbardziej cenne była dla mnie możliwość aktywnego uczestnictwa w warsztatach o różnorodnej tematyce. Dzięki temu każdy nauczyciel biorący udział mógł znaleźć coś dla siebie. Ja - pracuję jako nauczyciel przedmiotów ogólnomuzycznych w szkole muzycznej oraz rytmiki w przedszkolu, dlatego dla mojej codziennej pracy najbardziej przydatne były zajęcia prowadzone przez panie Agnieszkę Sienkiewicz oraz Elżbietę Bruns. Obie panie przygotowały szereg ćwiczeń i zabaw, które oprócz wartości "edukacyjnej", z pewnością spotkają się z wielką sympatią dzieci. Zabawę "Dołącz do nas" p. Agnieszki oraz "Oj smutno" już wypróbowałam w przedszkolu i tak właśnie się stało :) Strona organizacyjna Wychowania Przez Sztukę - bez zarzutu. Organizatorzy oraz cały sztab wolontariuszy był do dyspozycji uczestników non stop. Jeszcze raz bardzo dziękuję za możliwość wzięcia udziału w warsztatach i serdecznie polecam wszystkim nauczycielom kolejne edycje. To najlepiej zainwestowana stówa od dłuższego czasu. Pozdrawiam!

(53) Elżbieta
Mon, 21 November 2016 22:00:06

Dziękuję, za możliwość udziału w tak świetnym , inspirującym wydarzeniu. Doskonali prowadzący, świetne warsztaty, wspaniała atmosfera i
organizacja. A teraz radość dzieci z nowych zabaw i doświadczeń. Czekam na kolejną edycję.

(52) Bogusia
Mon, 21 November 2016 20:35:31
email

Dobry wieczór :)
Cieszę się, że udało mi się pierwszy raz uczestniczyć w takim spotkaniu. Zapowiedź była ciekawa a rzeczywistość okazała się jeszcze lepsza. Wspaniałe warsztaty bogate w wiedzę. Dzięki temu spotkaniu pobudziłam swoją wyobraźnię i na nowo zrozumiałam, że niewiele (w sensie wykorzystanych materiałów) znaczy tak wiele :) Wspaniałe spotkanie z niesamowitymi ludźmi. Dziękuje
Pozdrawiam
Bogusia G.