Księga gości


 Imię *
 Email
 WWW
 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz wpis do księgi gości.
5 + 4=

(121)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
(71) anka
Mon, 22 May 2017 20:42:22
email

"Wychowanie Przez Sztukę" to bardzo wartościowa inicjatywa i cieszę się, że powstała w moim mieście. Miałam okazję być na różnych warsztatach, także tych w Warszawie i innych miastach, ale te w Białymstoku są wyjątkowe zarówno pod względem organizacyjnym, ale również ze względu na niezwykłą atmosferę jaka towarzyszy wszystkim zajęciom, warsztatom, czy wykładom. Oczywiście tę atmosferę budują ludzie i Ci, którzy tworzą i prowadzą warsztaty, ale też i Ci, którzy w nich uczestniczą. Osobiście byłam na wszystkich ,oprócz pierwszej, edycjach "Wychowania Przez Sztukę", poznaję z widzenia stałych jej bywalców i cieszę się na spotkania z prowadzącymi, tymi samymi od lat, Panią Elą, Panią Agnieszką i Panią Olą. Tam zawsze się coś dzieje, jest kolorowo, wesoło i niebanalnie, tam można zarazić się pasją do Sztuki i przekazać ją dzieciom. Dla mnie te spotkania są nie tylko inspirujące i rozwijające, ale też stanowią okazję do wymiany doświadczeń, poznania nowych ludzi, czy też bliskiego spotkania z autorytetami takimi jak chociażby Pani Urszula Smoczyńska. To tutaj "zdobyłam" autograf i zrobiłam wspólną fotografię z ulubiona poetką moich dzieci Panią Dorotą Gellner!!! Dlatego zawsze z niecierpliwością czekam na każde następne spotkanie ze Sztuką, które umożliwia mi Fundacja Wychowanie Przez Sztukę na czele z jej założycielką Panią Joanną Cieślik Kluza. D Z I Ę K U J Ę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I P O Z D R A W I A M
Pani z Przedszkola

(70) ela
Mon, 22 May 2017 19:15:31

Wspaniałe warsztaty, dużo dobrej muzyki i pomysłów do pracy z dzieciakami. Atmosfera świetna , organizacja bardzo dobra- na plus, że zaświadczenia można odebrać wcześniej, niż stać pół godziny w kolejkach kilometrowych . Nie odpuszczę kolejnego warsztatu jesienią....WPSz motywuje, odmładza i daje kopa do pracy. Pozdrawiam.

(69) A
Mon, 22 May 2017 17:58:07

Wspaniali prowadzący! Brawa i podziękowania dla pani Agnieszki, Eli, pana Mateusza - który jak nikt potrafi rozbawić do łez. Mi osobiście brakowało pani Renaty Zbierajewskiej - uwielbiam jej projekty oraz pani Reginy Wolskiej - wulkanu energii.

(68) Agnieszka
Mon, 22 May 2017 15:13:26

Ciekawe i inspirujące warsztaty, świetny wykład prof. Javorskiej (wszystkie "marginesy" bardzo interesujące). Dziękuję też za wspaniałą organizację i atmosferę, a także okazję do spotkania z pasjonatami nauczania dzieci.

(67) Aga
Mon, 22 May 2017 07:07:43

Cudowne warsztaty, mnóstwo inspiracji, świetna atmosfera i organizacja :) miło było, znów spotkać się na Uniwersytecie, bo jesienna edycja choć również świetna to jednak brakowało mi klimatu drewnianych sal. Kolejne spotkanie z p. Agnieszką Sienkiewicz czy Elą Bruns - kopalnia pomysłów, a warsztaty p. Mateusza pobudziły wyobraźnię :) W tym roku jednak zabrakło mi takiego szczegółu jak teczki, niby banał, niby nic, a jednak jak już od lat kolekcjonuję materiały, to wszystkie w tych teczkach.

(66) Okna drewniane
Tue, 28 March 2017 19:38:11
email

Super księga gości ! Podoba mi się!

(65) tuiteraz
Tue, 21 February 2017 07:42:24
email

super strona :)

(64) Szymon
Sat, 31 December 2016 00:59:53

Na następną edycję warsztatów także się wybiorę!

(63) aneta
Wed, 21 December 2016 12:55:04
email

było fantastycznie.mnóstwo wspaniałych pomysłów do wykorzystania w pracy z dziećmi. polecam wszystkim, którzy jeszce nie uczestniczyli.

(62) Joanna
Mon, 19 December 2016 21:14:41

Dziękuję za to, że mogłam skorzystać z grudniowej edycji .
Wszystko dopięte na ostatni guzik. Świetne miejsce w samym centrum Białegostoku. :)
Warsztaty "Teatr cieni" bardzo inspirujące a sam prowadzący- pełen profesjonalizm. Warsztaty pani Agnieszki Sienkiewicz i pani Elżbiety Bruns były nie do zastąpienia oraz do powielenia w pracy. :)Czekam na kolejną, wiosenna edycję
POLECAM wszystkim NAUCZYCIELOM
Super :)
ps. Czekam na bum bum rurki :)