Księga gości


 Imię *
 Email
 WWW
 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz wpis do księgi gości.
5 + 8=

(100)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
(80) Alicja
Mon, 20 November 2017 18:28:56
email

Wspaniałe warsztaty w miłej atmosferze! Cudowni prowadzący! Mnóstwo pomysłów na zabawę z dziećmi w pracy i w domu! Dziękuję!

(79) Anka
Sun, 19 November 2017 19:16:43

Było cudownie jak zawsze. Dziękuję:)

(78) Aleksandra
Sun, 19 November 2017 11:38:23

Doskonałe warsztaty! Polecam wszystkim nauczycielom.

(77) Urszula
Mon, 6 November 2017 07:30:44
email

Rewelacyjna księga gości!!!

(76) Marzena Dankowska
Mon, 21 August 2017 11:06:06

Uwielbiam, kiedy młodzi ludzie mają kontakt ze sztuką, dzięki temu pojawia się u nich o wiele więcej wrażliwości ;)

(75) dekoracjedotortu.pl
Fri, 11 August 2017 08:31:00
email

Super księga gości !

(74) Karolina
Fri, 23 June 2017 15:55:46
email

Rewelacyjna księga gości !

(73) Dorota K.
Sun, 28 May 2017 07:16:19
email

Dziękuję z całego serca, bo to dzięki wam "moje dzieci" mają tyle radości z zabawy z piosenką. Na każdą okazję i do każdego tematu, wyciągam płytki z wychowania przez sztukę i już mam. ..Na warsztaty chodzę od wielu, wielu lat i podziwiam, że nigdy nawet odrobinę nie obniżyliście swego poziomu . Wychowanie przez sztukę i ludzie którzy to tworzą to marka, najlepsza w tej dziedzinie. Dziękuję pani Eli i pani Agnieszce bo na panie to już obowiązkowo trzeba "pójść " i ja jako stała bywalczyni wychowania przez sztukę potwierdzam trzeba. Macie panie zawsze świetne propozycje z fantastycznie dobraną muzyką/ chylę czoło w stronę pana Ernesta S./ .
. Przez te lata chodzenia na wychowanie przez sztukę jestem również pod ogromnym wrażeniem wszystkich zaproszonych gości, większość to pasjonaci w swoich dziedzinach w związku z czym z przyjemnością słucham ich wykładów i uczestniczę w warsztatach. Dziękuję wszystkim którzy tworzą wychowanie przez sztukę za to że trwacie, że ciągle poszukujecie nowych tematów , działań ...za to , że wzbogacacie nasz warsztat,, za to że inspirujecie i pobudzacie naszą kreatywność, ale głównie za to że tworzycie dla nas sztukę ....którą możemy dzielić się z dziećmi.
D z i ę k u j ę. I powtórzę Wychowanie Przez Sztukę to już marka najlepsza w swojej dziedzinie
Do miłego zobaczenia w listopadzie.

(72) Jarek
Tue, 23 May 2017 18:26:41
email

Ech...
I ja się wreszcie postanowiłem wpisać. Kolejna edycja, w której mogłem wziąć udział... Bardzo dobre warsztaty (już "wałkuję" z dziećmi na Dzień Mamy)... wielu znajomych, sprawna organizacja, ciekawe stoiska. Dziękuję zaangażowanym i uczestnikom za miłą atmosferę.


(71) anka
Mon, 22 May 2017 20:42:22
email

"Wychowanie Przez Sztukę" to bardzo wartościowa inicjatywa i cieszę się, że powstała w moim mieście. Miałam okazję być na różnych warsztatach, także tych w Warszawie i innych miastach, ale te w Białymstoku są wyjątkowe zarówno pod względem organizacyjnym, ale również ze względu na niezwykłą atmosferę jaka towarzyszy wszystkim zajęciom, warsztatom, czy wykładom. Oczywiście tę atmosferę budują ludzie i Ci, którzy tworzą i prowadzą warsztaty, ale też i Ci, którzy w nich uczestniczą. Osobiście byłam na wszystkich ,oprócz pierwszej, edycjach "Wychowania Przez Sztukę", poznaję z widzenia stałych jej bywalców i cieszę się na spotkania z prowadzącymi, tymi samymi od lat, Panią Elą, Panią Agnieszką i Panią Olą. Tam zawsze się coś dzieje, jest kolorowo, wesoło i niebanalnie, tam można zarazić się pasją do Sztuki i przekazać ją dzieciom. Dla mnie te spotkania są nie tylko inspirujące i rozwijające, ale też stanowią okazję do wymiany doświadczeń, poznania nowych ludzi, czy też bliskiego spotkania z autorytetami takimi jak chociażby Pani Urszula Smoczyńska. To tutaj "zdobyłam" autograf i zrobiłam wspólną fotografię z ulubiona poetką moich dzieci Panią Dorotą Gellner!!! Dlatego zawsze z niecierpliwością czekam na każde następne spotkanie ze Sztuką, które umożliwia mi Fundacja Wychowanie Przez Sztukę na czele z jej założycielką Panią Joanną Cieślik Kluza. D Z I Ę K U J Ę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I P O Z D R A W I A M
Pani z Przedszkola