Księga gości


 Imię *
 Email
 WWW
 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz wpis do księgi gości.
6 + 7=

(140)
<
(10) Kasia
Sun, 29 November 2015 21:01:00

Moje drugie i mam nadzieję że nie ostatnie warsztaty. Pokłony i wyrazy wdzięczności dla Pani Agnieszki Sienkiewicz ( uwielbiam ), Elżbiety Brauns ( też uwielbiam), Bernardy Bielenia ( również uwielbiam) oraz Aleksandry Kozyra-Wiśniewskiej ( 3x uwielbiam) - za zarażanie chęciami, pomysłami, inspiracjami. Bez Was WPS nie byłoby takie samo. Wspaniali goście, atmosfera, zaangażowanie.

Wskazówki na przyszłość: 1. więcej zaangażowania studentów do spraw technicznych ( niepotrerzbne zamieszanie przy wydawaniu zaświadczeń - moża to przenieść na czas przerwy między zajeciami, bo na koniec każdy śpieszy się do domu i nie w smak stanie w długiej kolejce.....) 2. Darujmy sobie wykłady teoretyczne - teorię mamy w książkach. Przy całym szacunku do Pani Twarowskiej - wykład inauguracyjny nie porwał publiki.

a cała reszta na WIELKI, OGROMNY PLUS. Uwielbiam WPS a organizatorom biję pokłony za zaangażowanie. :)

(9) Ewa
Sun, 29 November 2015 20:56:23

Dziękuję za wspaniały projekt "Wychowanie przez sztukę". Jestem zachwycona organizacją tego spotkanie. Wielki szacunek należy się Pani Joannie.Każde spotkanie wzbogaciło mój warsztat pracy. Szczególnie jednak zachwyciły mnie zajęcia pani Agnieszki Sienkiewicz, pani Elżbiety Bruns , pani Aleksandry Kozyra Już jutro wykorzystam nowe zdobyte doświadczenia. Każda edycja " Wychowania przez sztukę" jest bogactwem nowych metod pracy, kopalnią pomysłów- tanecznych, plastycznych, wokalnych.Organizatorzy zapewniają ogromną różnorodność zajęć. Zasadą stałą jest aktywność, pokazanie alternatywnych sposobów pracy z dziećmi poprzez kontakt ze sztuką. Dziękuję i mam nadzieję, że uda mi się zalogować na kolejne spotkania.

(8) Karolina
Sun, 29 November 2015 19:49:34

Bardzo dziękuję za wspaniały weekend, który spędziłam z wami. Mnóstwo pomysłów do wykorzystania w pracy z dziećmi i nie tylko! Dziękuję za spotkanie ciekawych i pełnych pasji ludzi.Czekam z niecierpliwością na kolejną edycję.

(7) Justyna
Sun, 29 November 2015 18:52:52

Dziękuję za inspirujące warsztaty, praktyczne propozycje, wymianę doświadczeń i energii :-)
Z niecierpliwością czekam na kolejną edycję warsztatów !!!
` tak jak każdy kogo tu spotkałam. Świetna inicjatywa warta dalszego kontynuowania :-)

(6) Ewa
Sun, 29 November 2015 18:51:20

Byłam na zajęciach po raz ósmy. Wszystkie propozycje po raz kolejny posłużą mi jako inspiracja do codziennej pracy. Dziękuję organizatorom, prowadzącym za nieocenione emocje i przeżycia, wspaniałą atmosferę. Ogromny trud, ale na pewno nie poszedł na marne. Pozdrawiam i czekam na kolejne edycje.

(5) Aga z Baśniowego świata
Sun, 29 November 2015 18:34:14

Energia i wspaniałe propozycje jakie dają warsztaty są jak wiosenne kwiaty, zawsze świeże, przekazane nam uczestnikom z sercem, profesjonalizmem. :-) :-)
Pięknie Dziękuję wszystkim wykładowcom, którzy podzielili się z nami swoimi pomysłami, dzięki temu znów będę miała powera do pracy :-) Bardzo potrzebne są takie zajęcia, z każdym warsztatem staję się wewnętrznie bogatsza, bardziej otwieram się w pracy , angażuję ze zdwojoną siłą.
To miejsce emanuje pozytywną energią, spotkałam tu wielu ludzi którzy potrafią się podzielić swoja pasją, pozytywnie zachęcają do codziennej pracy by każdego dnia rozbudzać w dzieciach to co w nich "drzemie" , by rozbudzać już od najmłodszych lat w ich malutkich sercach miłość do muzyki.
Zabawy które dzięki Waszym propozycjach wdrażam w pracy z dziećmi w przedszkolu są zawsze trafione i bardzo podobają się dzieciom.
Raz jeszcze wszystkich serdecznie pozdrawiam i Dziękuje za poświęcony czas.(4) Anna
Sun, 29 November 2015 18:01:46
email

Bardzo dziękuję za warsztaty. Zawsze dają mi inspirację do pracy z dziećmi.

(3) Kasia
Sun, 29 November 2015 17:45:52

Świetne warsztaty, super pomysły, wspaniała atmosfera!

(2) Asia
Sun, 29 November 2015 17:31:15

Super, nie zawiodłam się po raz kolejny... aż się chce krzyczeć: więcej, więcej, więcej!!

(1) Agnieszka
Sun, 22 November 2015 18:13:31
email

Dziękuję za wspaniałą atmosferę i ogromną dawkę pomysłów.

<