Księga gości


 Imię *
 Email
 WWW
 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz wpis do księgi gości.
2 + 1=

(144)
(34) Izabella
Sun, 15 May 2016 20:20:57
email

Dziękujemy za kolejny "worek" nowych pomysłów, który już w najbliższych dniach wysypię przed swoimi wychowankami, którzy tylko czekają na to, co ta pani nowego, ciekawego z warsztatów przyniesie ;) Nie będą zawiedzeni :)
Cieszę się, że poza jak zwykle profesjonalnie przygotowaną Panią Bruns, Państwem Sienkiewicz, pojawiła się ponownie pełna energii i pomysłów Pani Renata Zbierajewska. Pani Anna Sawicka zaproponowała inne niż dotąd ciekawe rozwiązania prac technicznych. Warsztaty zaś zamknęli pozytywnie zakręceni Panowie ( D. Gacek i A. Żurecki), nakręcając swoją osobowością i charyzmą nie jedno przemęczone już "dziewczę" ;)
Dziękujemy!!!

(33) Joanna Cieślik-Klauza
Sun, 15 May 2016 19:23:21

Dziękuję raz jeszcze wszystkim
Uczestnikom,
Prowadzącym warsztaty, wykłady, prezentacje,
Niezwykłym Autorytetom, które uświetniły nasz projekt swoją obecnością
wspaniałym Pomocnikom,
niezawodnym Studentom,
Sponsorom,
Wydawnictwom
Partnerom edukacyjnym oraz
wszystkim Przyjaciołom,

dzięki którym XIX edycja mogła się odbyć.

Jesienią ruszamy po raz 20-ty :)


(32) Ania
Sun, 15 May 2016 17:49:18
email

Super warsztaty! Ciekawe propozycje zabaw muzyczno- ruchowych, tanecznych. Owocnie spędzony czas w miłej atmosferze wśród profesjonalistów.

(31) Asia
Sun, 15 May 2016 16:56:13

No i super :) Fundament Wychowania przez Sztukę (pani Agnieszka Sienkiewicz, pani Ela Bruns) nie zawiódł, Wspaniali goście- nieprzeciętna Pani Urszula Smoczyńska, Dorota Gellner, Dawid Gacek - REWELACJA!! Aż chce się krzyczeć "więcej, więcej, więcej" :) No i w tej wdycji nikt nie wyszedł z pustymi rękami, więc też miły akcent :)

(30) Anna
Sun, 13 March 2016 19:56:56
email

Świetna organizacja, pełni pasji prowadzący oraz przemiła atmosfera... Co tu dużo mówić, trzeba tam być i doświadczyć to na własnej skórze. Po tych szkoleniach na pewno wraca się naelektryzowanym z głową pełnych pomysłów i czeka na coraz więcej i więcej... Chylę czoło dla organizatorów i prowadzących. Oby jak najwięcej było takich szkoleń.

(29) Katarzyna
Thu, 3 March 2016 18:29:14

Uczestniczyłam w XVIII edycji "Wychowania Przez Sztukę" po raz pierwszy i jestem zachwycona wszystkim: organizacją seminarium,
kompetencjami prowadzących, atmosferą w czasie zajęć, praktycznymi propozycjami pracy z dziećmi, otrzymanymi materiałami.
Państwa pomysły częściowo już wykorzystałam w pracy ze swoimi pierwszoklasistami. Serdecznie dziękuję za umożliwienie mi uczestnictwa w tak świetnym przedsięwzięciu. Liczę na kolejne spotkanie.

(28) Anna
Sun, 7 February 2016 09:39:36
email

Warsztaty rewelacyjne jak zawsze, dużo świetnych propozycji do wykorzystania w pracy, muzyka również rewelacyjna. Mam tylko jedna prośbę a mianowicie płyta która otrzymałam w ramach edycji 28-29 listopad 2015 jest nie nagrana. Wiem że piszę dość późno ale w związku z tym, iż koleżanka z pracy miała "nagraną" płytę więc radziłyśmy sobie korzystając z jednej, a o konieczności poinformowania o fakcie po prostu zapominałam. Jednak ostatnio w trakcie zajęć płyta została uszkodzona przez sprzęt tak "przypuszczamy" , więc mam prośbę odnośnie otrzymania "nagranej" płyty. Oczywiście płyta którą otrzymałam stanowi potwierdzenie tego co piszę i w każe=dej chwili mogę ją dostarczyć.
Proszę o kontakt.
Anna Minkiewicz,
mail- aminkiewicz1@wp.pl

(27) dfdf
Sun, 24 January 2016 19:22:35

Ladna stronka.

(26) Małgośka
Mon, 21 December 2015 08:17:32

REWELACYJNIE! Jak zawsze!:) Mnóstwo pomysłów do pracy z dziećmi. Pozdrawiam:)

(25) Margolcia
Fri, 4 December 2015 15:18:29

To były moje pierwsze warsztaty. Jestem ZACHWYCONA!!! Wszyscy prowadzący warsztaty to wspaniali, pełni pasji i inspiracji profesjonaliści.Czekam na kolejną edycję :)