Księga gości


 Imię *
 Email
 WWW
 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz wpis do księgi gości.
6 + 4=

(144)
(44) Danuta
Thu, 26 May 2016 19:04:32

Dziękuję pięknie za kolejną edycję WPS - mnóstwo fantastycznych zabaw do wykorzystania w pracy z dziećmi. Gratuluję wysiłku, zaangażowania a przede wszystkim ogromnej pasji wszystkim prowadzącym warsztaty i organizatorce pani Joasi:-)

(43) Iwona
Sun, 22 May 2016 17:53:14
email

Na warsztatach byłam pierwszy raz. Dowiedziałam się o nich zupełnym przypadkiem, przyszłam z niepewnością, ale i wielką ciekawością, co się będzie działo. Muszę przyznać, iż to, co zastałam przerosło moje najśmielsze oczekiwania. Bardzo wysoki poziom :)
Jeśli chodzi o sugestie: przed warsztatami nigdzie w Internecie nie mogłam znaleźć ani hasła przewodniego, ani planowanej treści spotkań. Może warto było by wraz z informacją o kolejnej edycji zamieszczać również hasło przewodnie?
Na chwilę obecną gratuluję organizatorom i mam nadzieję, że spotkamy się jeszcze nie raz :)

(42) Dorota
Tue, 17 May 2016 20:39:50

To moje dziesiąte czy jedenaste warsztaty i ciągle ta sama radość z uczestniczenia w nich. Wczoraj i dzisiaj zabawa z bum rurkami a jutro zacznę taniec z parasolkami. Dziękuję za to że jesteście... dla nas. Za to że inspirujecie i pobudzacie do działania, że swoją pasją zarażacie nas i nie pozwalacie o sobie zapomnieć. Bardzo Dziękuję , jesienią też będę, nie ma innej opcji. Do zobaczenia

(41) Ewa
Tue, 17 May 2016 15:17:26
email

Właśnie spełniło się moje marzenie uczestnictwa w kolejnym Wychowaniu Przez Sztukę. Jestem zauroczona i pozytywnie zaskoczona przygotowanym przez organizatorów programem. Jestem już kolejny raz, a jeszcze ciągle mi mało. Bawiłam się wspaniale, więc i dzieci, z którymi będę to przerabiać, też będą szczęśliwe tak jak ja. Czekam na kolejną edycję. Chcę zaznaczyć, że za każde warsztaty płacę sama, ale nie żałuję.

(40) Lidia
Tue, 17 May 2016 12:54:42
email

Miałam wielki zaszczyt brać udział w seminarium pt. WYCHOWANIE PRZEZ SZTUKĘ, które odbyło się w sali kameralnej UMFC w dniu 15 maja 2016 roku. Miałam zaszczyt podziwiać też artystyczne projekty, których poziom, przerósł moje oczekiwania. Genialne połączenie muzyki z obrazem zmieniających nieustannie swój kształt i ruch postaci, w cudownej scenografii i w oparciu o ciekawe ilustracje instrumentalne, wzbudziło mój zachwyt. Czułam się jak na spektaklu w najlepszym muzycznym teatrze.
Była to konkretna propozycja niebywale pięknego, bajkowego uczenia dzieci poprzez integrację muzyki, plastyki i teatru. Cenna inicjatywa tak bardzo dziś potrzebna. To co zobaczyłam, powinna zobaczyć cała Polska a nawet nauczyciele z innych krajów. Bardzo wysoki poziom :) Gorąco gratuluję organizatorom i przesyłam najserdeczniejsze muzyczne pozdrowienia

(39) Wu
Mon, 16 May 2016 18:53:10

Byłam po raz pierwszy i jestem zachwycona ;) Wszystkie punkty programu były bardzo ciekawe i ani przez chwile nie było mowy o nudzie ! ;) Gratuluje organizatorom !

(38) Joanna
Mon, 16 May 2016 17:42:16
email

Pierwszy raz byłam na warsztatach.Mogę tylko powiedzieć, że było W S P A N I A L E!!!!!!
Pełen profesjonalizm... Bum bum rurki- świetny prowadzący.... Inne warsztaty na 6+ :) Czekam na jesienną edycję...z nadzieją na kolejne inspirujące zajęcia....
Pozdrawiam :)

(37) Marzena
Mon, 16 May 2016 17:42:15

Warsztaty były super, mnóstwo inspiracji do pracy z dziećmi... Dziękuję!!!

(36) Lucyna
Mon, 16 May 2016 07:24:45
email

Serdecznie dziękuję.Było cudownie. Warsztaty z Agnieszką Sienkiewicz i Panią Burns znakomite, intensywne i pełne energii.
Mała prośba o pokuszenie się stworzenia wszystkich materiałów w jednej zwartej publikacji.
Podziwiam Panią Urszulę Smoczyńską i uważam ,że kolejny raz potwierdziła ,że jest znakomita w tym co robi.
Trochę szwankują obiady.W sobotę była i zupa i drugie danie.A w niedzielę tylko zupa, a cena taka sama.
Płyta z utworami bardzo przydatna

(35) Ewa
Sun, 15 May 2016 20:50:53

Serdecznie dziękuję za wspaniałą dawkę inspiracji do dalszej pracy... Warsztaty wspaniałe,wszystko przeprowadzone bardzo profesjonalnie. Pani Joanna jest niezwykłym człowiekiem. Podziwiam i dziękuję.