Księga gości


 Imię *
 Email
 WWW
 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz wpis do księgi gości.
5 + 7=

(147)
>
(147) Anka
Tue, 8 October 2019 14:52:58

Było wspaniale jak zawsze.

(146) Dorota
Sun, 2 June 2019 20:41:53
email

Dziękuję za umożliwienie wzięcia udziału w XXVII edycji Wychowania przez sztukę. W krótkim czasie poznałam wiele ciekawych form artystycznych, które stopniowo wprowadzam do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym. Najbardziej skorzystałam z warsztatów, które dają świeżą inspirację do zabaw z dziećmi.


(145) Dada
Fri, 24 May 2019 08:10:29
email

Welcome,
Great site. Please visit my sites:
Cytaty - http://www.boheas.com
Dada - http://www.dada-jd.com
Wyburzenia - http://www.zwzpirek.pl
Cegielnia - http://www.cegielniamichalow.pl

(144) Edyta
Thu, 23 May 2019 19:03:44

Kolejne wspaniałe 2 dni w towarzystwie inspirujących osób. Pani Agnieszka i Pani Ela, jak zwykle klasa sama w sobie! Zachwycacie niezmiennie pomysłowością, rozbudzacie chęć do pracy w każdym nauczycielu. Cudne warsztaty czerpania papieru oraz zdobienia talerzy. Pani Joanno, dziękuję Pani za to, że dzięki Pani staraniom z roku na roku jestem coraz lepszym pedagogiem. Czekam na kolejne spotkanie na Kawaleryjskiej.

(143) Dominika K.
Thu, 23 May 2019 10:14:12

Kolorowa chemia była super. Jedne z lepszych warsztatów na jakich byłam.

(142) Dana
Tue, 21 May 2019 13:14:07
email

Jak zwykle było rewelacyjnie. Wszystkie warsztaty przygotowane profesjonalnie przez pasjonatów, za każdym razem inne, ale zawsze pełne pozytywnej energii. Głębokie ukłony składam państwu Agnieszce i Ernestowi S., pani Eli B. za nowe pomysły zabaw. Świetne warsztaty czerpania papieru, ciekawy pomysł na design pani Jowity. Dużo chwil refleksji na jakże bardzo ważny temat emocji rozważany przez Panią Gretę.Interesujące propozycje pani Grażyny. Ciekawe pomysły bajek terapeutycznych i przedstawienie sposobu ich wykorzystania oraz zasad ich tworzenia, bardzo twórcze pomysły pani Karoliny. Pani Joasiu za stworzenie i kontynuowanie tak przydatnego nam Seminarium wychowania przez sztukę, z którego tak dużo czerpię przydatnych inspiracji serdecznie gratuluję i dziękuję.

(141) Elżbieta
Mon, 20 May 2019 20:26:34

Dziękuję. Było wspaniale, choć na koniec już nieco ciężko. Przyjdę na pewno kolejny raz.

(140) Dorota K
Sun, 19 May 2019 22:15:45

Znakomita edycja, Brawo pani Joanno za wszystko co pani robi, Za wspaniałych ludzi których pani sprowadza a których my mamy przyjemność i zaszczyt poznać, Wychowanie przez sztukę znam prawie od początku. Syn pani , pani Joanno miał wtedy chyba 5 lat a może mniej i chociaż zawsze, pani towarzyszy, /najczęściej z aparatem fotograficznym / dzisiaj prawie go nie poznałam. Kiedy widzę Piotrka to myślę sobie że pani syn bardzo lubi to co pani robi, tak jak i my stali wierni bywalcy i fani wychowania przez sztukę. I póki będzie pani, pani Joanno organizować dla nas kolejne edycje my zawsze przyjdziemy i będziemy pani wiernie towarzyszyć tak jak większość pani najbliższych współpracowników, bo już dawno połknęliśmy tego bakcyla.
I jeszcze chwilkę na dzisiejsze osobiste refleksje i prośby: Warsztaty z panią Jowitą to niesamowita radość i przyjemność oraz prośba o kontynuację, to samo warsztaty z panią Lucyną i panem Tomkiem prawie magia, o paniach Eli i Agnieszce oraz o panu Erneście nawet nie wspominam bo to wiadomo najmocniejsze filary wychowania przez sztukę:). Cieszę się że powróciły projekty studentów bo zawsze miło się je ogląda. Natomiast akcja improwizacja to zadanie dla odważnych, żałuję że mi tej odwagi zabrakło ale obiecuję prowadzącej że na pewno przerobię to z dziećmi bo zabawa była świetna.
I już na koniec. Drodzy uczestnicy , fajnie było znów się spotkać. Do zobaczenia niebawem.(139) Joanna
Sun, 19 May 2019 20:53:58
email

Wychowanie przez sztukę jak zwykle wspaniałe,warsztaty i wykłady na najwyższym poziomie :)

(138) Kinga
Sun, 19 May 2019 19:13:54
email

Seminarium jak zwykle pełne inspiracji i nowych pomysłów do pracy.

>